Haber
Beşiktaş, UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde Neftçi Bakü ile karşılaşacak.
![](https://payashaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/besiktas-uefa-avrupa-konferans-liginde-neftci-baku-ile-karsilasacak-Ulne1KXP.webp)
Beşiktaş, UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. Ön Eleme Turu’nda Azerbaycan ekibi Neftçi Bakü ile karşılaşacak.
UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında Beşiktaş, Arnavutluk grubu KF Tirana’yı deplasmanda 2-0 mağlup etti. Bu sonucun ardından siyah-beyazlıların bir üst tura adını yazdıran rakibi belli oldu. Beşiktaş, 3. ön eleme turunda Azerbaycan temsilcisi Neftçi Bakü ile karşılaşacak. Azerbaycan ekibi, deplasmanda 2-2 berabere kaldığı Bosna Hersek grubu Zeljeznicar’ı sahasında 2-0 mağlup ederek 3. turda Beşiktaş’ın rakibi oldu.